DIY – jak si vyrobit vlastní pozvánky na svatbu?

Svatební pozvánky bývají na jedo brdo. Zlatí holoubci, dva prstýnky a krajková mašlička. Trošku nuda, nemyslíte? Pokud máte  čas a šikovné ruce, zkuste si vyrobit svoje vlastní pozvánky. Nejenže ušetříte, ale také svým hostům připrávíte originální a milou vzpomínku va vaši svatbu, která určitě nepůjde rovnou do šuplíku či nedej bože do koše.

1. Rozmyslete si jaký styl pozvánky se vám líbí. Ideálním nástrojem k tomu jsou stránky jako Pinterest, MintedLove vs. DesignEtsy atd. Pozvánky, které se vám zalíbí ukládejte buď k sobě do složky nebo si je připněte na vaši tabuli na Pineterestu. Tip pro neangličtináře hledejte pod “Save the date”, “wedding invitations”, ..atd.

2. Napište si znění vaší pozvánky. Na internetu najdete mnoho tipů, kdo však oplývá básnickým talentem, fantazii se meze nekladou ba naopak, vaše přání bude o to originálnější.

3. Stáhněte si fonty, které budete chtít na pozvánku použít. Tady je pár tipů. kde se dají stáhnout zdarma:

Jak na pozvánky

1. Hagin Caps  2. Janda Stylish Script  3. Just Skinny  4. Haymaker  5. Ribbon  6. Simon Script  7. Grutch Shaded  8. A Song for Jennifer 9. Things We Said  10. Hagin Caps Medium 11. Abraham Lincoln  12. Bergamot Ornaments

5. Pozvánka by nebyla pozvánkou, kdyby na ní nebyly nějaké ty obrázky a ornamenty, tady je několik vektorů zdrama:

Jak na pozvánky

1. Vintage Frame and Label Vectors via Vecteezy  2. Retro Vintage Design Elements Vector Set via Flower Vector  3. 85 Free Vintage Vector Ornaments via Vectorian  4. Free Olive and Laurel Wreath Vector Set via Free Vector Archive  5. Calligraphy Ornament Vector Pack via Freepic

6. Nainstalujte si Ilustrátor nebo Photoshop (můžete si stáhnout třicetidenní verzi zdarma) a pohrajte si v výslednou pozvánkou. Nejprve zvolte velikost (volte o trochu menší než je velikosti obálky) a poté tvořte k obrazu svému.

7. Tisknout buď můžete doma, nebo si můžete nechat pozvánky vytisknout v jakékoliv tiskárně. Věnujte péči i výběru papíru. Původně jedoduchý návrh může barva a kvalita papíru pozvednout k dokonalosti.

Jak na pozvánky

8. Teď už jen pozvánky nápaditě zabalit a máte to. Obálka, mašle, stužky seženete v každém papírnictví, stačí to jen hezky zkombinovat.

Jak na pozvánky
wedding-invitation-embellishments-lace-twine-ribbon-buttons-in-bags-for-invitations-ahandcraftedwedding
Jak na pozvánky
how-to-embellish-diy-wedding-invitations-button-lace-ribbon-ahandcraftedwedding
Jak na pozvánky
lace-and-twine-on-diy-wedding-invitations-ahandcraftedwedding

Zdroj: www.ahandcraftedwedding.com

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.