Tipy na úspěšnou dámskou rozlučku se svobodou

Chystáte rozlučku se svobodou pro nejlepší kamarádku? Přinášíme pět tipů, díky kterým rozlučka neskončí fiaskem!

Koho na rozlučku pozvat?

Nejdřív zapátrejte v paměti, koho vaše loučící se kamarádka častozmiňuje, s kým má nezapomenutelné zážitky nebo kdo ji je blízký.A i když hned vzápětí zjistíte, že na některé osoby nemáte kontakt, nezoufejte. Jak v takovém případě postupovat? Jednoduše dotyčné zkuste kontaktovat skrz sociální sítě, kde pravděpodobně naleznete profil většiny z nich. I díky nim se následně můžete dozvědět i o dalších podstatných lidech v životě vaší kamarádky, které si pozvání zaslouží.

A pokud není rozlučka pro kamarádku vyloženě překvapením, nebojte se jí zeptat, s kým by tento okamžik ráda sdílela.

Striptér není pro každou aneb jak se vyhnout trapným okamžikům

Při přípravě rozlučky nezapomeňte, pro koho ji pořádáte primárně. Rozlučka by jednoduše měla svým programem a stylem respektovat osobnost budoucí nevěsty, kterou byste měla dobře znát.

Přestože 80 % vašich kamarádek může říct, že striptér na rozlučce nesmí chybět, položte si otázku, zda stejně nadšená bude i ta, která se se svobodou loučí.

Díky této jednoduché otázce se snadno vyvarujete trapným momentům, které na vámi organizované rozlučce určitě zažívat nechcete.

Dress-code a tipy na doplňky

V jakém stylu se rozlučka ponese? Tak přesně tuto informaci nezapomeňtedát vědět s dostatečným předstihem všem účastnicím. Nedoporučujeme ale volit příliš přísný dress-code. Nutit třebavšechny účastnice, aby dorazily v minisukni, nemusí být ta správná volba. Ne každá má jednoduše postavu, aby se v takovém outfitu cítila v průběhu večera a noci dobře.

Stejná situace může nastat, pokud se rozhodnete pro speciální rozlučková trička. Ani ty totiž nebudou sedět všem, což rázem změní sexy rozlučkový týmna sraz holek v nepadnoucím oblečení.

Jednotlivé účastnice můžete naopak dozdobit maličkostmi, které nenabourají jejich dlouho laděné outfity pro tuto událost. Jde například o květinové náramky a odznáčky (placky), které si lze připnout kamkoliv na oblečení.

Vkusné placky na dámskou rozlučku se svobodou můžete zakoupit například na www.panplacka.cz.

Na rozlučku nezapomeňte foťák

Rozlučka je často jízda, na kterou se nezapomíná. I přesto by se někdo z účastnic měl postarat o její dokumentaci. Fotit se dá klasickým foťákem nebo aspoň mobilem. Předem si ale uvědomte, že budete fotit hlavně v místech se špatným osvětlením, a proto mobil s horším vestavěným foťákem není ta správná volba.

Až se za pár let sejdete, nad fotkami se dobře nasmějete.

Zajistěte si volno na odpočinek

Rozlučku se svobodou se snažte naplánovat tak, aby měly účastnice další den volný. Pokud tedy nemůžete akci naplánovat na pátek nebo víkend, doporučte všem účastnicím, aby si předem zajistily dovolenou.

Pro vás jako organizátorku i pro kamarádku loučící se se svobodou není moc horších situací, než když se většina účastnic rozhodne stihnout poslední metro, aby byly druhý den fit do zaměstnání.

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.